Jesienny Namysłów

news glowna 4

Zapraszamy gorąco - mimo lekkich przymrozków za oknem - na interesujace spotkanie z piosenką literacka i turystyczną zarazem. W najbliższy piątek zagramy wspólnie z Wolną Grupą Bukowiną w Namysłowskim Ośrodku Kultury. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie z legendą Krainy Łagodności w miejscu bardzo przyjaznym dla tego typu muzyki. Bedziemy w Namysłowie w tym roku po raz drugi i liczymy, że będzie to tak samo udany wieczór jak wrześniowe spotkanie z namysłowska publicznością. Do zobaczenia zatem!

 __________________________________________

Małżeństwo na trasie

Nadszedł czas ruszyć z naszymi piosenkami w świat, promować nowy krażek "Tropy wioda na manowce”. Juz w najbliższą dziedzielę (30 sierpnia) ruszamy do Kielc pożegnać lato w Domu Środowisk Twórczych (Pałacyk Zielińskiego) w towarzystwie Jurka Filara i Zespołu Mikroklimat. Nowy "rok szkolny" powitamy w Domu Kultury w Namysłowie. 11 września zagościmy w pieknym malowniczym dworku "Na Wichrowym Wzgórzu" w Klimontowie. Miejsce dla nasz szczególne, bo tu klarowały się piosenki do tego albumu, tu prezentowaliśmy je pierwszy raz pobliczności. Chętnie wrócimy w to miejsce poraz kolejny. 16 października zapraszamy do Łodzi gdzie zagramy w "Keja Pubie". Liczymy na Waszą obecność na naszym muzycznym szlaku. Do zobaczenia!

 __________________________________________

Małżeństwo w Trójce

news glowna 2

Wczoraj w radiowej Trójce w programie Janusza Deblessema wystąpił nasz leader Robert Leonhard, odsłaniając nieco klulisy powstawania płyty "Tropy wioda na manowce". W sympatycznej rozmowie z Redaktorem prowadzącym poruszył także temat samego tytułu oraz współpracy muzyczno-literackej z Autorką większości piosenek na tym krążku - Wiesława Kwinto-Koczan, czyli popularną Wuką. Info o wizycie Roberta w programie widoczne tez było na oficjalnej stronie Programu Trzeciego. Zapraszamy do odsłuchania całej audycji 

 __________________________________________

Więcej artykułów…

  1. Premiera płyty!

 

 

...Żadne małżeństwo, nawet to najlepsze, nie przetrwa tylu lat
jeśli nie ma w nim odpowiednio dużo rozsądku...